Nové nahrávky

ARC
"Arkhangelsk"

ARC

AARNI
"Tohcoth"

AARNI

Z našeho e-shopu

ARC
"Arkchangelsk"

AARNI
"Tohcoth"

GOSPEL OF THE FUTURE
"s/t "

Tituly

ARC - Arkhangelsk

EPR 064 / 2008

Tribal guitar drone s prvky post-rocku, Kanada

Digipak CD, limitovaná edice 600 ks. 250 Kč

Web: www.aidanbaker.org/ARC
Koupit v našem e-shopu

ARC je kanadské trio působící ve složení Aidan Baker – kytary, flétny, tapeloops, Richard Baker – drumkit, perkuse a Christopher Kukiel – perkuse.

Leader kapely, Aidan Baker, je znám ze svých sólových desek a především z čím dál populárnější drone / doom metalové kapely NADJA. Narozdíl od metalovějšího vyznění Nadji, předvádí ARC hudbu, která by se dala označit jako rytmický šamanský kytarový drone s prvky post–rocku a psychedelické hudby s velice hypnotickým soundem.

Nejnovější album Arkchangelsk přináší 4 kompozice na ploše 67 minut a vychází v krásném 6-ti panelovém digipaku jako limitovaná edice 600 ks.

Zaslat článek e-mailemVytisknout článek

Jazyk

CZ EN

Připravujeme

DYING PASSION - Black Threads CD

19. 12. 2016

DWARFSTAR - Perplexing Reality CD

19. 12. 2016

O nás

Počátky vydavatelstvĂ­ EPIDEMIE RECORDS sahajĂ­ do roku 1993, kdy se z malĂ© distribuce fanzinĹŻ a demokazet zrodil D.I.Y. hardcore / punk / grind label.

V druhĂ© polovinÄ› devadesátĂ˝ch let minulĂ©ho stoletĂ­ vcházĂ­me ve známost jako vydavatelstvĂ­ orientujĂ­cĂ­ se pĹ™edevším na death metal a grindcore, s obÄŤasnĂ˝mi vĂ˝lety smÄ›rem k experimentálnĂ­m žánrĹŻm.

Současný profil vydavatelství je jen velice těžko definovatelný, dáváme prostor rozličným hudebním žánrům, ale nejčastěji a nejraději vydáváme to, co se nejvíce líbí nám – drone, ambient, black metal, funeral doom, avantgardní metal. Velký důraz klademe také na grafické provedení a celkové zpracování vydávaných titulů, kterých máme doposud zrealizovaných více něž 80.

Kromě vydavatelské činnosti provozujeme také rozsáhlou distribuci hudebních nosičů formou zásilkové služby.

Příležitostně se také zabýváme pořádáním koncertů a děláme i klubový festival PRAGUE APOCALYPTIC EVENING, který si klade za cíl představit v Praze to nejlepší ze světové dark ambient / folk / industrial scény.