Nové nahrávky

ARC
"Arkhangelsk"

ARC

AARNI
"Tohcoth"

AARNI

Z našeho e-shopu

ARC
"Arkchangelsk"

AARNI
"Tohcoth"

GOSPEL OF THE FUTURE
"s/t "

Tituly

AARNI - Tohcoth

EPR 063 / 2008

Avant-gardní doom metal, Finsko

CD 250 Kč

Web: www.aarni.info
Koupit v našem e-shopu

Tohcoth je druhé řadové album finských AARNI. Obsahuje celou škálu hudebních stylů od různých žánrů doom metalu přes progresivní hudbu sedmdesátých let a folk až po ambient, čímž vytváří velice barevný celek. Tématicky je album založeno na myšlenkách okultismu a futuristických teorií, změněných stavech vědomí, kolektivního a osobního osvobození...to vše okořeněno špetkou lovecraftovských, alchymických, mytologických a thelemských přísad. Na ”Tohcoth” uslyšíte angličtinu, latinu, finštinu a enochiánštinu.

”Tohcoth” je brutálnější než vaše matka, citlivější než váš otec, zkaženější než váš strýc, kabalističtější než Madonna, přímější než Manowar, progresivnější než Slayer, vyrovnanější než Ježíš, Mojžíš či Mohamed, vzdělanější než Hitler, vědečtější než Dawkins, čestnější než jakákoli vláda ale nejspíš méně emo než vy.

Zaslat článek e-mailemVytisknout článek

Jazyk

CZ EN

Připravujeme

DYING PASSION - Black Threads CD

19. 12. 2016

DWARFSTAR - Perplexing Reality CD

19. 12. 2016

O nás

Počátky vydavatelství EPIDEMIE RECORDS sahají do roku 1993, kdy se z malé distribuce fanzinů a demokazet zrodil D.I.Y. hardcore / punk / grind label.

V druhé polovině devadesátých let minulého století vcházíme ve známost jako vydavatelství orientující se především na death metal a grindcore, s občasnými výlety směrem k experimentálním žánrům.

Současný profil vydavatelství je jen velice těžko definovatelný, dáváme prostor rozličným hudebním žánrům, ale nejčastěji a nejraději vydáváme to, co se nejvíce líbí nám – drone, ambient, black metal, funeral doom, avantgardní metal. Velký důraz klademe také na grafické provedení a celkové zpracování vydávaných titulů, kterých máme doposud zrealizovaných více něž 80.

Kromě vydavatelské činnosti provozujeme také rozsáhlou distribuci hudebních nosičů formou zásilkové služby.

Příležitostně se také zabýváme pořádáním koncertů a děláme i klubový festival PRAGUE APOCALYPTIC EVENING, který si klade za cíl představit v Praze to nejlepší ze světové dark ambient / folk / industrial scény.