Novinky

Vítejte v novém e-shopu EPIDEMIE RECORDS

Novinky

V roce 2018 oslaví Epidemie Records 25 let své existence. Měl jsem v plánu k tomuto výročí počátkem příštího roku spustit zbrusu nový e-shop. V posledních měsících však náš starý, který sloužil téměř 10 let, začal vykazovat čim dál tím více výpadků a dalších technických zádrhelů, takže bylo jasné, že nemá cenu s novým příliš otálet. Nyní bych vám ten předčasný narozeninový dort rád blíže představil.

Hhned na první pohled je zřejmé, že jsme se snažili o co největší přehlednost. Oproti starému e-shopu jsou obaly distribuovaných titulů podstatně větší, doplněné o rok vydání a informaci, zda je titul skladem. Sekce O nás obsahuje stručnou historii Epidemie Records s odkazy na dobové rozhovory, sekce Label tituly našeho vydavatelství. Nejsou zde vyprodané tituly, ani starší tituly, které nabízíme zlevněné. CD, LP a MERCH obsahují distribuované položky daného nosiče řazené abecedně (LP a MERCH doplníme během srpna). Pro ještě větší přehlednost jsou CD tituly rozděleny do sekce PLNÁ CENA (od 150 Kč výše) a AKČNÍ CENA (více než 500 titulů za 100 Kč). Pro vyhledávání v e-shopu slouží samozřejmě vyhledávač, kde můžete zadávat, co vás napadne. Velkým pomocníkem se však jistě stane vyhledávání dle hudebních žánrů.

Pro snadné nákupy je třeba si vytvořit nový zákaznický účet. Databáze zákazníků nebyla ze starého e-shopu převedena. Pokud nechcete využívat k objednávkám systém e-shopu, můžete nám vaše objednávky jednoduše posílat e-mailem na: order@epidemie.cz

Přečtěte si také Obchodní podmínky. Vše zasíláme prostřednictvím České pošty. K cenám se připočítává poštovné 50 Kč při platbě předem, nebo 90 Kč při zaslání na dobírku. Při objednávce nad 1 500 Kč máte poštovné zdarma jako projev našeho díku. Platby předem na účet preferujeme jako nejrychlejší a nejlevnější variantu. Ušetřené peníze za poštovné je lepší použít na podporu hudby.

Na závěr zbývá dodat, kdo má celý tento projekt na svědomí. Celkový koncept je dílem mým, vizuální stránku si vzal na starost Kverd (Heiden), veškerou technickou realizaci a finální uvedení do provozu zajistil Štěpán Šimek (Abyss webzine).

Díky za podporu a vaše objednávky, pro rozjezd nového e-shopu je to více než důležité.

Martin Čech

 

01.08.2017