TRNY & ŽILETKY - Třetí hlas

Rok vydání: 2022
Dostupnost: Skladem

Cena: 300 Kč
Zboží:

Opište kód: dvadvadevět:

TRNY & ŽILETKY: Třetí hlas promluvil.

Třetí album rozhoduje o kapele a Třetí hlas právě řinčivě promlouvá a dere se na světlo z Podměstí coby hlučný soundtrack doby temnot.

Proti minulému, bílému kompaktu se kapela vydala ještě drsnější cestou ve smyslu zvukové despocie v tom nejlepším slova smyslu; nahrávalo se totiž mj. na místech, která neexistují.

Trny & Žiletky se nadále vyznačují úderným, excentrickým crossoverem s hlubokým blackmetalovým odérem, což nyní dokládají devíti nezastaveními coby ponurým výletem do světa minulé, přítomné i budoucí temnoty a všech jejích nočních i denních stínů.

Kapela náleží k druhu, jenž neštěká, ale rovnou kouše; anebo spatra žehná louhem se zbytky zubů. Žiletkami léčí rány a přitom hledá tóny, které budou znít navěky. Aneb DeSed znovu předkládá zničující texty plné znepokojivých spojení a souvislostí.

Kompaktní disk je uložený v 6 panelovém masivním digipacku se dvěma výseky pro dva samostatné 12 stránkové booklety s texty a doprovodnými fotografiemi. Ponor do světa Trnů & Žiletek je po dočtení těchto slov definitivně nevyhnutelný.