Novinky

GOSPEL OF THE FUTURE - Blowtorch Mankind CD vychází 22. 2. 2022

Novinky

Jedno z nejvýraznějších jmen českého sludge metalu se po téměř dvanáctileté odmlce vrací s novým, třetím albem.

Kultem obestřeným GOSPEL OF THE FUTURE vychází 22.2.2022 u Epidemie Records CD s názvem "Blowtorch Mankind" jako krásný 6 ti panelový digipack.

Těžký sound je dnes již poznávacím znakem a nedílnou součástí jejich tvorby. 

A nové album, nahrané mistrem Amákem Golden, který se postaral i o mix a mastering v jeho Golden Hive studiu, je novým a zásadním milníkem kapelní tvorby. Na novém materiálu GOTF pokračují v tradici nekompromisního sludge metalového opojení a totální fascinaci pomalými hypnotickými rytmy. Všechny čtyři nové skladby slibují na bezmála čtyřiceti minutách sonický výlet do detailu vykresleným ohlušujícím světem temnot odsouzených k záhubě. Také po vizuální stránce album navazuje na černobílé a velmi temně laděné práce z předešlých alb GOSPEL OF THE FUTURE z pera Chrise z Narcosis nebo Seldona Hunta. Na jejich místo nastupuje uznávaný ilustrátor Marald van Haasteren, který inspirován texty na albu "Blowtorch Mankind", svými výjevy trefil pomyslným kladivem hřebíček na hlavičku a celkovou náladu i vyznění alba precizně vystihuje v sérii ikonických odkazů na fanatické poblouznění spasitelů lidstva.   

Kapela, dekádu trvající přestávce navzdory, v plné síle servíruje jejich kreativní a nekompromisní heavy sludge metal i naživo. Přijít se přesvědčit lze 29.4. do brněnského Kabinetu Múz na křest alba s mnoha zajímavými hosty.

07.02.2022