Merch

Zobrazit:
Hudební žánr Řadit podle:
ALCEST - Faun GIRLIE

ALCEST - Faun GIRLIE

500 Kč
ALCEST - Paon GIRLIE

ALCEST - Paon GIRLIE

500 Kč
ARCTURUS - Arcturian TRIKO

ARCTURUS - Arcturian TRIKO

500 Kč
ARCTURUS - logo

ARCTURUS - logo

150 Kč
Malá nášivka.
ARCTURUS - Sign TRIKO

ARCTURUS - Sign TRIKO

500 Kč
ATELIER MORANA - Irfan

ATELIER MORANA - Irfan

600 Kč
Ručně tkaná šála ze směsové příze (polyakryl, vlna, polyester, mohér) v tlumených podzimních odstínech, jednotlivé odstíny plynule přechází jeden do druhého. "Chlupatý" materiál je velmi lehký a příjemný na dotek. Rozměry: 155 (+ 2 x 6 cm třásně) x 33,5 cm Návod na údržbu: Šálu perte ve vlažné vodě s trochou šamponu nebo jemného pracího prostředku. Nechte volně okapat, srolujte do ručníku a jemně vymačkejte přebytečnou vodu. Poté nechte volně uschnout. Šálu nebělte, nesušte v sušičce, nekruťte a nežehlete.
ATELIER MORANA - Jasná mysl

ATELIER MORANA - Jasná mysl

500 Kč
Ručně tkaná šála z akrylové příze v odstínech světle a tmavě modré vhodná pro ženy i muže. Šála má na délku 190 cm, takže ji můžete velmi pohodlně několikrát omotat kolem krku či nechat konce volně splývat (eventuelně vlát) a dosáhnout tak intelektuálně elegantního dojmu :-) Rozměry: 190 x 16,5 cm Návod na údržbu: Šálu perte ve vlažné vodě s trochou šamponu nebo jemného pracího prostředku. Nechte volně okapat, srolujte do ručníku a jemně vymačkejte přebytečnou vodu. Poté nechte volně uschnout. Šálu nebělte, nesušte v sušičce, nekruťte a nežehlete.
ATELIER MORANA - Jitřní totem

ATELIER MORANA - Jitřní totem

210 Kč
Plstěná brož zdobená rokajlem, korálkem a bavlněnou přízí. Zapínání na můstek. Rozměr 5 x 6 cm (v nejširších místech).
ATELIER MORANA - Kapka červeného

ATELIER MORANA - Kapka červeného

255 Kč
Šedá plstěná brož nepravidelného tvaru zdobená korálky. Zapínání na kovový brožový můstek. Rozměry 5,7 (šířka) x 6 cm.
ATELIER MORANA - Kata Tjuta

ATELIER MORANA - Kata Tjuta

1 110 Kč
Jemná šála vyrobená technikou nuno plstění. Použila jsem jemnou merino vlnu v zářivých odstínech vínové, měděné a oranžové, bavlněnou gázu a k dozdobení měděnou efektovou přízi a vínovou přízi merino. Šála je lehká, oboustranná a nekouše. 167 x 21-25 cm (proměnlivá šířka) Návod na údržbu: Perte samostatně ve studené či vlažné vodě, do níž můžete přidat kapku šamponu. Nechte v umyvadle odkapat, srolujte do ručníku a jemně vymačkejte přebytečnou vodu. V žádném případě neždímejte a nekruťte. Nechte usušit volně položené. Po uschnutí můžete přežehlit na nejnižší stupeň (hedvábí, vlna).
ATELIER MORANA - Lesana

ATELIER MORANA - Lesana

200 Kč
Jehlou plstěná lehounká brož v odstínech zelené (+trocha modré a žluté), zdobená korálky. Zapínání na můstek. 6 x 4,5 cm.
ATELIER MORANA - Losos v zeleni

ATELIER MORANA - Losos v zeleni

250 Kč
Plstěná trojúhelníková brož zdobená smaltem na mědi a bavlněnou přízí. Zapínání na kovový můstek. Rozměry 5,5 x 4 x 1,2cm.
ATELIER MORANA - O čem sní buky v zimě

ATELIER MORANA - O čem sní buky v zimě

170 Kč
Jehlou plstěná lehounká brož s kouskem dřívka. Zapínání na brožový můstek. 4 x 5 cm.
ATELIER MORANA - Staruha mha

ATELIER MORANA - Staruha mha

1 110 Kč
Jemná šála vyrobená technikou nuno plstění. Použila jsem černou hebkou merino vlnu a bavlněnou gázu a k dozdobení šedostříbrnou efektovou přízi. Lehká hřejivá šála je oboustranná (rubový design je světlejší) a nekouše. Je vhodná pro ženy i muže, případně pro jakákoliv další pohlaví :-) 170 x 19 cm
ATELIER MORANA - Tajemství tajgy

ATELIER MORANA - Tajemství tajgy

130 Kč
Jehlou plstěná brož s rokajlem a ohňovkou. Zapínání na můstek. 6 x 6,2 cm.
ATELIER MORANA - Tři sestry

ATELIER MORANA - Tři sestry

390 Kč
Slušivý kabátek pro vaše knihy ušitý z pevné potahové tmavě hnědé látky, zdobený plstěnou aplikací. Snese se s jakýmkoli literárním žánrem a autorem. Funkční rozměr 22cm x 33cm = maximální výška a šířka vaší knihy (šířkou je míněn rozměr, který dostanete, změříte-li šířku přední+zadní strany knihy+hřbetu nebo jednoduše změřte rozevřenou knihu na šíř a přidejte cca 5mm). Obal lze ručně vyprat ve 30°, zabalit do ručníku, vymačkat přebytečnou vodu (nekroutit, neždímat) a nechat volně uschnout. Možno žehlit na stupni 2 (vlna).
ATELIER MORANA - Tyrkysový kobereček - předložka

ATELIER MORANA - Tyrkysový kobereček - předložka

800 Kč
Ručně tkaný koberec. Ručně spřádaná vlna přírodní a ručně barvená, směs vlny a polyamidu, osnova: směs vlny a polyamidu. Délka 67 + 2 x 10 cm třásně, šířka 65 cm. Návod na údržbu: Kobereček perte samostatně ve vodě do 30°C (vlažná voda), můžete přidat trochu jemného šamponu. Dobře propláchněte čistou vodou, můžete srolovat a šetrně vymačkat vodu, kobereček ale nekruťte a nevytahujte. Srolujte spolu s ručníkem nebo jakoukoliv savou látkou, která pojme přebytečnou vodu. Nechte uschnout položené na trávě, volně položené na ručníku nebo pověšené na šňůře.
ATELIER MORANA - Vilém Tell

ATELIER MORANA - Vilém Tell

390 Kč
Slušivý kabátek pro vaše knihy. Plstěný obal na knihu vyrobený z ovčího rouna, ručně sešitý, obšitý a vyšitý, dozdobený plstěnou aplikací. Příjemný pro ruku i znavené oko čtenářovo. Snese se s jakýmkoli literárním žánrem a autorem. Funkční rozměr 22cm x 34,5cm = maximální výška a šířka vaší knihy (šířkou je míněn rozměr, který dostanete, změříte-li šířku přední+zadní strany knihy+hřbetu nebo jednoduše změřte rozevřenou knihu na šíř a přidejte cca 5mm). Obal lze ručně vyprat ve 30°, zabalit do ručníku, vymačkat přebytečnou vodu (nekroutit, neždímat) a nechat volně uschnout. Možno žehlit na stupni 2 (vlna).