Label

Zobrazit:
Hudební žánr Řadit podle:
AARNI - Tohcoth

AARNI - Tohcoth

300 Kč
Experimentální psychedelický doom metal. Finsko.
DEMIMONDE - Mutant Star

DEMIMONDE - Mutant Star

300 Kč
Na skladě se nám objevilo několik posledních kusů od tohoto dnes již vyprodaného titulu. Mutant Star je debutní album z roku 2000 dnes opět fungující kapely. Album ve své době patřilo mezi největší a nejzásadnější skvosty domácí scény. Avant-gardní temný death - doom - black metal s mužským i ženským vokálem.
DUSK - Contrary Beliefs

DUSK - Contrary Beliefs

300 Kč
Album pákistánských DUSK z roku 2006. Tentokrát v hodně experimentálním elektronickém duchu. Digipack.
DUSK - Jahilia

DUSK - Jahilia

300 Kč
Pozoruhodné album pákistánské kapely z roku 2003. Náladotvůrný technický progresivní doom metal s nádechem orientální hudby.
DWARFSTAR - Perplexing Reality

DWARFSTAR - Perplexing Reality

250 Kč
Spolupráce labelu Epidemie Records s maďarskou scénou má dlouhou tradici, která sahá do roku 2009 kdy jsme objevili Thy Catafalque a vydali jejich fenomenální album Róka Hasa Rádió. V pozdějších letech jsme vydali v reedici předchozí album Thy Catafalque Tünö Idö Tárlat a neofolkové projekty Larrnakh , Woodland Choir a martial industriální Kriegsfall-U. Nyní s velikou radostí představujeme náš další pozoruhodný objev tamní scény. DWARFSTAR je tajemný rituální dark avantgarde transcendental projekt s kořeny v hluboké undergroundové black metalové scéně. Album Perplexing Reality přináší 5 kompozic na ploše 61 minut a vychází v limitované edici 300 ručně číslovaných kopií v jewel case balení. Lahůdka pro příznivce novějších Ulver, Manes a ambientních pasáží Thy Catafalque. Dwarfstar has a strong spiritual background which is rooted in the ideas of Transcendental Voidism. Both the lyrics and the atmospheres concentrare on the Gnostic Knowledge, which helps to liberate the...
DYING PASSION - Black Threads

DYING PASSION - Black Threads

350 Kč
Osmé řadové album šumperské stálice přináší na ploše 50-ti minut 10 skladeb křehké náladotvůrné melancholické hudby s dominantním ženským vokálem. Každému z nás se už někdy stalo, že myslí na nějakou písničku, přehrává si ji v duši a najednou - ji někdo nahlas zpívá, až to s námi trhne překvapením. Nebo když člověk hledá slovo, kterým by vystihl myšlenku, která se mu právě zrodila v hlavě, a v tom ji řekne někdo úplně jiný, jakoby se napojil na naši mysl nějakým neviditelným datovým kabelem. Ať chceme nebo ne, jsme spojeni a propojeni. Nad celým tímto naším světem se nachází pavučina černých vláken, kterými běží naše myšlenky, pocity, bolest, radost i tužby úplně stejně, jako když do pavučiny skutečné vlétne moucha, spadne kapka vody, nebo se do ní opře vítr. Je černá nikoliv proto, že by snad ona barva měla vystihovat špatné, ale proto, že naše prostředky jak to popsat jsou velmi omezené. Stejně jako v případě temné hmoty, což je termín pro něco, co z té největší části tvoří náš...
DYING PASSION - Skylor

DYING PASSION - Skylor

300 Kč
Nové, deváté řadové album stálice české hudební scény. Vychází 22. 2. 2022 v krásném šesti panelovém digipacku s 12stránkovým bookletem. Posluchačům deska nabízí celkem jedenáct autorských anglicky zpívaných skladeb, které se nesou v duchu atmosférického rocku s prvky dark wave, dream popu a post-rocku. Nahrávání alba mělo více etap. Bicí se natáčely ve studiu Svárov pod dohledem Lukáše Martínka a Michala Šindeláře, vše ostatní v Black Chamber studiu u Dušana Mikulce. O mix se postaral, stejně jako na předchozí desce Black Threads, Martin Spacosh Peřina a mastering má na svědomí Jacob Hansen (Katatonia, Volbeat aj,). „Je to můj svět, bez kterého si už život nedokážu představit. Samotná tvorba, její natáčení a celkový růst alba mě neskutečně baví,“ hovoří autor a kytarista Standa Jelínek. „Hlavním hrdinou celé desky je astronaut Skylor. Vypráví své zážitky z cestování vesmírným prostorem a návštěv neznámých planet, při jejichž objevování dost často zvažuje, zda se ještě někdy...
DYING PASSION - Transient

DYING PASSION - Transient

350 Kč
Sedmé řadové album Dying Passion z roku 2013 s názvem Transient. Kapela tentokrát pojala celou desku koncepčně. Vypráví příběh o chtíči provázeném špatnými rozhodnutími, které vedou k bolesti a zatracení, příběh o zahozených šancích a dočasném uspokojení. Některé cesty už nevedou zpět a toto album je o tom, jaké to je vybrat si tu špatnou. Písně se nesou ve velmi emotivním přednesu, který deklamuje samotný příběh a nenechá vaši mysl klidnou.  Hudebně se jedná o precizní melancholickou hudbu s výrazným ženským vokálem. Lahůdka pro příznivce The Gathering, Anathema, Steven Wilson. CD vyšlo v krásném digipackovém vydání s 12-ti stránkovým bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
ELBE - Eschatology

ELBE - Eschatology

300 Kč
Po úspěšném debutním albu Sudety (2018) přichází projekt ELBE s novým albem Eschatology. Oproti prvnímu albu je zde více posun do doom metalu, nechybí však ani post-rock, psychedelické pasáže a charakteristická melancholie pro tento projekt.
FORGOTTEN SILENCE - Kras CD

FORGOTTEN SILENCE - Kras CD

200 Kč
Dlouho očekávané šesté řadové album Forgotten Silence nazvané Kras vyšlo na CD u labelu Epidemie Records dne 30/4/2018. Limitovaná edice 500 ks jako super jewel box s masívním 20ti str. bookletem. Koncept alba pojednává o Moravském krasu, jeho zákoutích a bizarních tajemstvích, skrytých očím běžných smrtelníků. Nahrávka obsahuje autentické záznamy z podzemních výprav a tajuplnosti dodává vokální mistr Necrocock. Oficiální promo trailer: https://www.youtube.com/watch?v=DiJ0APfVYEQ Kras web: kras.forgottensilence.cz
FRODYS – Weirdfolk

FRODYS – Weirdfolk

100 Kč
FRODYS – Weirdfolk CD Weirdfolk je nové sólové album, které natočil Marek Frodys Pytlik (Postcards from Arkham, Awrizis). Hlavní inspirací pro sólový projekt mu byla mocná příroda. Oproti jeho domovské kapele PFA je celkové vyznění projektu křehčí, čistší, niternější. Sám autor k tomu dodává: "Nikdy mě nenapadlo, že vydám sólovou desku. Vždy jsem se cítil komfortně pod zástěrkou kapely, ale souhrn událostí a inspirací v posledních letech vedly k myšlence udělat žánrově a tématicky svobodné album. Weirdfolk je zatím nejvíce osobní hudební vyjádření, které jsem za deset let vytvořil." Celé album se nese ve vodách akustického folku a post rocku, působí velice svěže i hravě a mohlo by oslovit posluchače niterné náladotvůrné hudby a samozřejmě příznivce Postcards from Arkham. CD vychází v krásném digipackovém vydání s 12stránkovým bookletem.
GALLILEOUS – Necrocosmos

GALLILEOUS – Necrocosmos

180 Kč
Mrazivý astrální náladotvůrný doom metal. 40-ti minutový hypnotický vesmírný trip rozdělený na 5 částí. Necrocosmos. Fractal Dimension. Time Traveller. X-Rayed By Stars. Cosmic Pilgrims. Album vychází jako jewel case s krásným 12-ti str. bookletem. Novým přírustkem u Epidemie Records se stává polská kapela GALLILEOUS. Počátky kapely sahají až do roku 1992. V roce 1994 natočili kultovní demo „Passio Et Mors“ (znovu vyšlo v roce 2008 na CD), které se neslo v duchu ryzího funeral doom metalu. Během let se sound GALLILEOUS v rámci doom metalu různě posouval až do současné podoby, kdy hrají velice hypnotický, mrazivý, astrální doom metal. Zbrusu nové album „Necrocosmos“ vyšlo v lednu 2013 a zajisté potěší příznivce Corrupted, Om, Umbra Nihil a hypnotického doom metalu.
GOSPEL OF THE FUTURE - Blowtorch Mankind

GOSPEL OF THE FUTURE - Blowtorch Mankind

150 Kč
Jedno z nejvýraznějších jmen českého sludge metalu se po téměř dvanáctileté odmlce vrací s novým, třetím albem. Kultem obestřeným GOSPEL OF THE FUTURE vychází 22.2.2022 u Epidemie Records CD s názvem "Blowtorch Mankind" jako krásný šesti panelový digipack. Těžký sound je dnes již poznávacím znakem a nedílnou součástí jejich tvorby.  A nové album, nahrané mistrem Amákem Golden, který se postaral i o mix a mastering v jeho Golden Hive studiu, je novým a zásadním milníkem kapelní tvorby. Na novém materiálu GOTF pokračují v tradici nekompromisního sludge metalového opojení a totální fascinaci pomalými hypnotickými rytmy. Všechny čtyři nové skladby slibují na bezmála čtyřiceti minutách sonický výlet do detailu vykresleným ohlušujícím světem temnot odsouzených k záhubě. Také po vizuální stránce album navazuje na černobílé a velmi temně laděné práce z předešlých alb GOSPEL OF THE FUTURE z pera Chrise z Narcosis nebo Seldona Hunta. Na jejich místo nastupuje...
HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

300 Kč
Následovník velice ceněných desek Dolores (2011) a A kdybys už nebyla, vymyslím si tě (2013). Melancholická náladotvůrná hudba. Ideální společník pro ponuré podzimní dny. Limitovaná (300 ks) ručně číslovaná digipacková edice.
JÄÄPORTIT - Jääportit

JÄÄPORTIT - Jääportit

300 Kč
Páté řadové album pozoruhodného severofinského projektu. Ambient, mrazivá elektronika, post rock. Snová, melancholická tvorba evokuje náladu opuštěné mrazivé severské krajiny. Limitovaná edice 300 ks v krásném, ručně číslovaném digipackovém balení.
JEDEN KMEN - Basnj

JEDEN KMEN - Basnj

350 Kč
Hudební formace Jeden kmen pohybující se žánrově na pomezí dark folku, world music a fantasy ambientu vydává ve spolupráci s Epidemie Records nové album pojmenované Basnj, což je v mezislovanském jazyce výraz pro pohádku. Toto koncepčně připravené album vás v osmi písních provede hudebním příběhem o ztracené Zimě, do kterého kapela v posílené sestavě vetkala to původní a syrové ze starých pohádkových příběhů. Deska vyjde jako CD v digipack provedení s bohatě ilustrovaným bookletem 21. listopadu 2022.
LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

300 Kč
Následovník rok starého debutního alba Now Will You Believe ? (Steinklang Records) se jmenuje Like the Silken Shrouds of Loneliness a vyšel v elegantním digipackovém balení 31.5.2011. Limitovaná edice 500 ks. Osm skladeb maďarsky i anglicky zpívaného apokalyptického melodického neo-folku s prvky dark ambientu i industrialu.
LUNATIC GODS - Mythus

LUNATIC GODS - Mythus

250 Kč
Čtvrté album slovenské doom - death - black metalové kapely z roku 2004. Limitovaná digipacková edice.
MISTRESS OF THE DEAD - White Roses, White Coffin

MISTRESS OF THE DEAD - White Roses, White Coffin

250 Kč
Monumentální esoterický funeral doom metal. 4 kompozice na ploše 76 minut. ČR.
MORGUE SON - Večernice - proplouváš

MORGUE SON - Večernice - proplouváš

150 Kč
Osm psychedelicko rockových písní, které popisují postřehy člověka jenž se rád zdrží venku když se setmí. Svit městských lamp a pouličních scenérií navozuje plno nostalgických vzpomínek, do naší mysli se promítá balancování o vyřčených slovech, o činech, které nám ovlivňují budoucnost. Večernice se alespoň okrajově vyrovnává s křivdami, se ztracenou láskou, s vlivem drog. Nachází plno naděje a kouzelných chvil osamocena při nočním proplouvání. V moři nočních světel, mezi světluškami s cigaretou, lahví whisky. Ve slowmotion obrazech se vynořují vzpomínky na tíživé životní chvíle a píšou dokument o jejím současném životě. Uvědomění o krásách a hodnotách, snech a vizích, které nesmějí ustrnout v tom co nám prezentuje okolní svět, plný zášti sebeobohacení a nenávisti. Krásu, a smysl života si nacházíme vždy sami. Nikdo nám ji vnutit nemůže. Nikdo nám nemůže nařídit koho a co máme milovat...