Label

Zobrazit:
Hudební žánr Řadit podle:
AARNI - Tohcoth

AARNI - Tohcoth

250 Kč
Experimentální psychedelický doom metal. Finsko.
AZURE EMOTE - Chronicles Of An Aging Mammal

AZURE EMOTE - Chronicles Of An Aging Mammal

250 Kč
Avant-gardní death metal z USA.
DEMIMONDE - Mutant Star

DEMIMONDE - Mutant Star

300 Kč
Na skladě se nám objevilo několik posledních kusů od tohoto dnes již vyprodaného titulu. Mutant Star je debutní album z roku 2000 dnes opět fungující kapely. Album ve své době patřilo mezi největší a nejzásadnější skvosty domácí scény. Avant-gardní temný death - doom - black metal s mužským i ženským vokálem.
DUSK - Contrary Beliefs

DUSK - Contrary Beliefs

250 Kč
Album pákistánských DUSK z roku 2006. Tentokrát v hodně experimentálním elektrinockém duchu. Digipack.
DUSK - Jahilia

DUSK - Jahilia

250 Kč
Pozoruhodné album pákistánské kapely z roku 2003. Náladotvůrný technický progresivní doom metal s nádechem orientální hudby.
DWARFSTAR - Perplexing Reality

DWARFSTAR - Perplexing Reality

100 Kč
Spolupráce labelu Epidemie Records s maďarskou scénou má dlouhou tradici, která sahá do roku 2009 kdy jsme objevili Thy Catafalque a vydali jejich fenomenální album Róka Hasa Rádió. V pozdějších letech jsme vydali v reedici předchozí album Thy Catafalque Tünö Idö Tárlat a neofolkové projekty Larrnakh , Woodland Choir a martial industriální Kriegsfall-U. Nyní s velikou radostí představujeme náš další pozoruhodný objev tamní scény. DWARFSTAR je tajemný rituální dark avantgarde transcendental projekt s kořeny v hluboké undergroundové black metalové scéně. Album Perplexing Reality přináší 5 kompozic na ploše 61 minut a vychází v limitované edici 300 ručně číslovaných kopií v jewel case balení. Lahůdka pro příznivce novějších Ulver, Manes a ambientních pasáží Thy Catafalque. Dwarfstar has a strong spiritual background which is rooted in the ideas of Transcendental Voidism. Both the lyrics and the atmospheres concentrare on the Gnostic Knowledge, which helps to liberate the...
DYING PASSION - Black Threads

DYING PASSION - Black Threads

300 Kč
Osmé řadové album šumperské stálice přináší na ploše 50-ti minut 10 skladeb křehké náladotvůrné melancholické hudby s dominantním ženským vokálem. Každému z nás se už někdy stalo, že myslí na nějakou písničku, přehrává si ji v duši a najednou - ji někdo nahlas zpívá, až to s námi trhne překvapením. Nebo když člověk hledá slovo, kterým by vystihl myšlenku, která se mu právě zrodila v hlavě, a v tom ji řekne někdo úplně jiný, jakoby se napojil na naši mysl nějakým neviditelným datovým kabelem. Ať chceme nebo ne, jsme spojeni a propojeni. Nad celým tímto naším světem se nachází pavučina černých vláken, kterými běží naše myšlenky, pocity, bolest, radost i tužby úplně stejně, jako když do pavučiny skutečné vlétne moucha, spadne kapka vody, nebo se do ní opře vítr. Je černá nikoliv proto, že by snad ona barva měla vystihovat špatné, ale proto, že naše prostředky jak to popsat jsou velmi omezené. Stejně jako v případě temné hmoty, což je termín pro něco, co z té největší části tvoří náš...
DYING PASSION - Transient

DYING PASSION - Transient

300 Kč
Sedmé řadové album Dying Passion z roku 2013 s názvem Transient. Kapela tentokrát pojala celou desku koncepčně. Vypráví příběh o chtíči provázeném špatnými rozhodnutími, které vedou k bolesti a zatracení, příběh o zahozených šancích a dočasném uspokojení. Některé cesty už nevedou zpět a toto album je o tom, jaké to je vybrat si tu špatnou. Písně se nesou ve velmi emotivním přednesu, který deklamuje samotný příběh a nenechá vaši mysl klidnou.  Hudebně se jedná o precizní melancholickou hudbu s výrazným ženským vokálem. Lahůdka pro příznivce The Gathering, Anathema, Steven Wilson. CD vyšlo v krásném digipackovém vydání s 12-ti stránkovým bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
ELBE - Eschatology

ELBE - Eschatology

300 Kč
Po úspěšném debutním albu Sudety (2018) přichází projekt ELBE s novým albem Eschatology. Oproti prvnímu albu je zde více posun do doom metalu, nechybí však ani post-rock, psychedelické pasáže a charakteristická melancholie pro tento projekt.
ELBE - Sudety

ELBE - Sudety

300 Kč
Kdesi uprostřed Jeseníků je místo, kde se v minulosti rozprostírala dnes již zaniklá vesnička Elba. Silná atmosféra linoucí se tímto místem inspirovala kytaristu a skladatele Stanislava Jelínka (Dying Passion) k hudebním hrátkám, jež později vyústily ve vznik projektu Elbe, který dnes spolu se Standou tvoří i Martin Spacosh Peřina (Sousedi, Between the Planets). Elbe je soundtrackem k tajemným scenériím Jesenicka a k jeho pohnuté historii. Hudebně se zde pracuje s vlivy postrocku, ambientu, shoegaze, psychedelie. Limitovaná edice 300 ks krásných ručně číslovaných digipacků.
FORGOTTEN SILENCE - Kras

FORGOTTEN SILENCE - Kras

250 Kč
Dlouho očekávané šesté řadové album Forgotten Silence nazvané Kras vyšlo na CD u labelu Epidemie Records dne 30/4/2018. Limitovaná edice 500 ks jako super jewel box s masívním 20ti str. bookletem. Koncept alba pojednává o Moravském krasu, jeho zákoutích a bizarních tajemstvích, skrytých očím běžných smrtelníků. Nahrávka obsahuje autentické záznamy z podzemních výprav a tajuplnosti dodává vokální mistr Necrocock. Oficiální promo trailer: https://www.youtube.com/watch?v=DiJ0APfVYEQ Kras web: kras.forgottensilence.cz
FRODYS – Weirdfolk

FRODYS – Weirdfolk

250 Kč
FRODYS – Weirdfolk CD Weirdfolk je nové sólové album, které natočil Marek Frodys Pytlik (Postcards from Arkham, Awrizis). Hlavní inspirací pro sólový projekt mu byla mocná příroda. Oproti jeho domovské kapele PFA je celkové vyznění projektu křehčí, čistší, niternější. Sám autor k tomu dodává: "Nikdy mě nenapadlo, že vydám sólovou desku. Vždy jsem se cítil komfortně pod zástěrkou kapely, ale souhrn událostí a inspirací v posledních letech vedly k myšlence udělat žánrově a tématicky svobodné album. Weirdfolk je zatím nejvíce osobní hudební vyjádření, které jsem za deset let vytvořil." Celé album se nese ve vodách akustického folku a post rocku, působí velice svěže i hravě a mohlo by oslovit posluchače niterné náladotvůrné hudby a samozřejmě příznivce Postcards from Arkham. CD vychází v krásném digipackovém vydání s 12stránkovým bookletem.
GALLILEOUS – Necrocosmos

GALLILEOUS – Necrocosmos

100 Kč
Mrazivý astrální náladotvůrný doom metal. 40-ti minutový hypnotický vesmírný trip rozdělený na 5 částí. Necrocosmos. Fractal Dimension. Time Traveller. X-Rayed By Stars. Cosmic Pilgrims. Album vychází jako jewel case s krásným 12-ti str. bookletem. Novým přírustkem u Epidemie Records se stává polská kapela GALLILEOUS. Počátky kapely sahají až do roku 1992. V roce 1994 natočili kultovní demo „Passio Et Mors“ (znovu vyšlo v roce 2008 na CD), které se neslo v duchu ryzího funeral doom metalu. Během let se sound GALLILEOUS v rámci doom metalu různě posouval až do současné podoby, kdy hrají velice hypnotický, mrazivý, astrální doom metal. Zbrusu nové album „Necrocosmos“ vyšlo v lednu 2013 a zajisté potěší příznivce Corrupted, Om, Umbra Nihil a hypnotického doom metalu.
GOSPEL OF THE FUTURE - s/t

GOSPEL OF THE FUTURE - s/t

200 Kč
Temný apokalyptický hutný sludge hardcore metal. Digipack. ČR.
GOSPEL OF THE FUTURE - The Eclipse

GOSPEL OF THE FUTURE - The Eclipse

300 Kč
Temný apokalyptický sludge drone metal. Digipack. ČR.
HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

300 Kč
Následovník velice ceněných desek Dolores (2011) a A kdybys už nebyla, vymyslím si tě (2013). Melancholická náladotvůrná hudba. Ideální společník pro ponuré podzimní dny. Limitovaná (300 ks) ručně číslovaná digipacková edice.
JÄÄPORTIT - Jääportit

JÄÄPORTIT - Jääportit

300 Kč
Páté řadové album pozoruhodného severofinského projektu. Ambient, mrazivá elektronika, post rock. Snová, melancholická tvorba evokuje náladu opuštěné mrazivé severské krajiny. Limitovaná edice 300 ks v krásném, ručně číslovaném digipackovém balení.
JÄÄPORTIT – Voimasuo

JÄÄPORTIT – Voimasuo

400 Kč
Sedm náladotvorných kompozic, vstřebávajících zasněný atmosférický ambient, chladnou severskou rytmickou elektroniku a melancholický post-rock. Tématicky se album věnuje světu měnícímu se vlivem člověka, což se odráží i v celkovém vyznění alba, které se vymyká všem konvenčním kategoriím, podobno hudebnímu labyrintu, jenž vybízí k prozkoumání. Toto silné, mnohotvárné album vyšlo v krásném šestipanelovém digipacku v limitované edici 600 ks. Finsko.
LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

250 Kč
Následovník rok starého debutního alba Now Will You Believe ? (Steinklang Records) se jmenuje Like the Silken Shrouds of Loneliness a vyšel v elegantním digipackovém balení 31.5.2011. Limitovaná edice 500 ks. Osm skladeb maďarsky i anglicky zpívaného apokalyptického melodického neo-folku s prvky dark ambientu i industrialu.
LUNATIC GODS - Mythus

LUNATIC GODS - Mythus

250 Kč
Čtvrté album slovenské doom - death - black metalové kapely z roku 2004. Limitovaná digipacková edice.