Label

Zobrazit:
Hudební žánr Řadit podle:
AARNI - Tohcoth

AARNI - Tohcoth

100 Kč
Experimentální psychedelický doom metal. Finsko.
DEMIMONDE - Mutant Star

DEMIMONDE - Mutant Star

350 Kč
Na skladě se nám objevilo několik posledních kusů od tohoto dnes již vyprodaného titulu. Mutant Star je debutní album z roku 2000 dnes opět fungující kapely. Album ve své době patřilo mezi největší a nejzásadnější skvosty domácí scény. Avant-gardní temný death - doom - black metal s mužským i ženským vokálem. Luxusní digipackové vydání - velký osmi panelový digipack  s 12-ti str. bookletem.
DWARFSTAR - Perplexing Reality

DWARFSTAR - Perplexing Reality

300 Kč
Spolupráce labelu Epidemie Records s maďarskou scénou má dlouhou tradici, která sahá do roku 2009 kdy jsme objevili Thy Catafalque a vydali jejich fenomenální album Róka Hasa Rádió. V pozdějších letech jsme vydali v reedici předchozí album Thy Catafalque Tünö Idö Tárlat a neofolkové projekty Larrnakh , Woodland Choir a martial industriální Kriegsfall-U. Nyní s velikou radostí představujeme náš další pozoruhodný objev tamní scény. DWARFSTAR je tajemný rituální dark avantgarde transcendental projekt s kořeny v hluboké undergroundové black metalové scéně. Album Perplexing Reality přináší 5 kompozic na ploše 61 minut a vychází v limitované edici 300 ručně číslovaných kopií v jewel case balení. Lahůdka pro příznivce novějších Ulver, Manes a ambientních pasáží Thy Catafalque. Dwarfstar has a strong spiritual background which is rooted in the ideas of Transcendental Voidism. Both the lyrics and the atmospheres concentrare on the Gnostic Knowledge, which helps to liberate the...
DYING PASSION - Black Threads

DYING PASSION - Black Threads

300 Kč
Osmé řadové album šumperské stálice přináší na ploše 50-ti minut 10 skladeb křehké náladotvůrné melancholické hudby s dominantním ženským vokálem. Každému z nás se už někdy stalo, že myslí na nějakou písničku, přehrává si ji v duši a najednou - ji někdo nahlas zpívá, až to s námi trhne překvapením. Nebo když člověk hledá slovo, kterým by vystihl myšlenku, která se mu právě zrodila v hlavě, a v tom ji řekne někdo úplně jiný, jakoby se napojil na naši mysl nějakým neviditelným datovým kabelem. Ať chceme nebo ne, jsme spojeni a propojeni. Nad celým tímto naším světem se nachází pavučina černých vláken, kterými běží naše myšlenky, pocity, bolest, radost i tužby úplně stejně, jako když do pavučiny skutečné vlétne moucha, spadne kapka vody, nebo se do ní opře vítr. Je černá nikoliv proto, že by snad ona barva měla vystihovat špatné, ale proto, že naše prostředky jak to popsat jsou velmi omezené. Stejně jako v případě temné hmoty, což je termín pro něco, co z té největší části tvoří náš...
DYING PASSION - Transient

DYING PASSION - Transient

300 Kč
Sedmé řadové album Dying Passion z roku 2013 s názvem Transient. Kapela tentokrát pojala celou desku koncepčně. Vypráví příběh o chtíči provázeném špatnými rozhodnutími, které vedou k bolesti a zatracení, příběh o zahozených šancích a dočasném uspokojení. Některé cesty už nevedou zpět a toto album je o tom, jaké to je vybrat si tu špatnou. Písně se nesou ve velmi emotivním přednesu, který deklamuje samotný příběh a nenechá vaši mysl klidnou.  Hudebně se jedná o precizní melancholickou hudbu s výrazným ženským vokálem. Lahůdka pro příznivce The Gathering, Anathema, Steven Wilson. CD vyšlo v krásném digipackovém vydání s 12-ti stránkovým bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
ELBE - Sudety

ELBE - Sudety

300 Kč
Kdesi uprostřed Jeseníků je místo, kde se v minulosti rozprostírala dnes již zaniklá vesnička Elba. Silná atmosféra linoucí se tímto místem inspirovala kytaristu a skladatele Stanislava Jelínka (Dying Passion) k hudebním hrátkám, jež později vyústily ve vznik projektu Elbe, který dnes spolu se Standou tvoří i Martin Spacosh Peřina (Sousedi, Between the Planets). Elbe je soundtrackem k tajemným scenériím Jesenicka a k jeho pohnuté historii. Hudebně se zde pracuje s vlivy postrocku, ambientu, shoegaze, psychedelie. Limitovaná edice 300 ks krásných ručně číslovaných digipacků.
FORGOTTEN SILENCE - Kras

FORGOTTEN SILENCE - Kras

300 Kč
Dlouho očekávané šesté řadové album Forgotten Silence nazvané Kras vyšlo na CD u labelu Epidemie Records dne 30/4/2018. Limitovaná edice 500 ks jako super jewel box s masívním 20ti str. bookletem. Koncept alba pojednává o Moravském krasu, jeho zákoutích a bizarních tajemstvích, skrytých očím běžných smrtelníků. Nahrávka obsahuje autentické záznamy z podzemních výprav a tajuplnosti dodává vokální mistr Necrocock. Oficiální promo trailer: https://www.youtube.com/watch?v=DiJ0APfVYEQ Kras web: kras.forgottensilence.cz
GOSPEL OF THE FUTURE - s/t

GOSPEL OF THE FUTURE - s/t

200 Kč
Temný apokalyptický hutný sludge hardcore metal. Digipack. ČR.
GOSPEL OF THE FUTURE - The Eclipse

GOSPEL OF THE FUTURE - The Eclipse

200 Kč
Temný apokalyptický sludge drone metal. Digipack. ČR.
HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

HEIDEN - Na svůj příběh jsme sami

300 Kč
Následovník velice ceněných desek Dolores (2011) a A kdybys už nebyla, vymyslím si tě (2013). Melancholická náladotvůrná hudba. Ideální společník pro ponuré podzimní dny. Limitovaná (300 ks) ručně číslovaná digipacková edice.
HEIDEN – A kdybys už nebyla, vymyslím si tě

HEIDEN – A kdybys už nebyla, vymyslím si tě

300 Kč
Předposlední album brněnských HEIDEN z roku 2013, následovník vysoce ceněné desky Dolores (2011). Melancholický náladotvůrný post metal rock. Redaktor časopisu Spark, Viktor Palák, ve své recenzi píše: „Brněnští Heiden se vydávají zase trochu jiným směrem, ale zároveň zůstavají okamžitě identifikovatelní. Zůstal důraz na silné nálady, jen dominantní melancholie je tentokrát o něco méně skličující. I Akunvst se nejlépe hodí do podzimních dní, jimiž ale o kus více než dříve prosvítá slunce.“ CD vyšlo v krásném digipackovém vydání s osmi stránkovým bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
JÄÄPORTIT - Jääportit

JÄÄPORTIT - Jääportit

300 Kč
Páté řadové album pozoruhodného severofinského projektu. Ambient, mrazivá elektronika, post rock. Snová, melancholická tvorba evokuje náladu opuštěné mrazivé severské krajiny. Limitovaná edice 300 ks v krásném, ručně číslovaném digipackovém balení.
JÄÄPORTIT – Voimasuo

JÄÄPORTIT – Voimasuo

350 Kč
Sedm náladotvorných kompozic, vstřebávajících zasněný atmosférický ambient, chladnou severskou rytmickou elektroniku a melancholický post-rock. Tématicky se album věnuje světu měnícímu se vlivem člověka, což se odráží i v celkovém vyznění alba, které se vymyká všem konvenčním kategoriím, podobno hudebnímu labyrintu, jenž vybízí k prozkoumání. Toto silné, mnohotvárné album vyšlo v krásném šestipanelovém digipacku v limitované edici 600 ks. Finsko.
KRIEGSFALL - U. - Kriegsfall - U. WOODEN BOX

KRIEGSFALL - U. - Kriegsfall - U. WOODEN BOX

700 Kč
Sacral martial industrial neofolk. Maďarsko. Luxusní ručně dělaný, hnědý, sametem vykládaný dřevěný box s potiskem, který obsahuje digipackovou verzi alba + limitované CD-R (připravené speciálně pro tento box a jinak nesehnatelné).
LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

LARRNAKH – Like the Silken Shrouds of Loneliness

250 Kč
Následovník rok starého debutního alba Now Will You Believe ? (Steinklang Records) se jmenuje Like the Silken Shrouds of Loneliness a vyšel v elegantním digipackovém balení 31.5.2011. Limitovaná edice 500 ks. Osm skladeb maďarsky i anglicky zpívaného apokalyptického melodického neo-folku s prvky dark ambientu i industrialu.
MISTRESS OF THE DEAD - Henriette´s Message from the Other Shore

MISTRESS OF THE DEAD - Henriette´s Message from the Other Shore

250 Kč
Funeral doom metal. ČR.
MISTRESS OF THE DEAD - White Roses, White Coffin

MISTRESS OF THE DEAD - White Roses, White Coffin

250 Kč
Monumentální esoterický funeral doom metal. 4 kompozice na ploše 76 minut. ČR.
RITI OCCULTI - Riti Occulti

RITI OCCULTI - Riti Occulti

300 Kč
RITI OCCULTI – tajemnem zahalený projekt z Říma. Debutní bezejmenné album přináší sedm skladeb temného rituálního okultního esoterického doom – black metalu s orientálním a psychedelickým nádechem. Doporučujeme poslouchat za hluboké noci, při světle svíček a se šálkem dobrého čaje. Vychází v nádherném digipackovém balení a ve striktně limitované edici 300 ručně číslovaných kopií.
RITI OCCULTI - Secta

RITI OCCULTI - Secta

300 Kč
Druhé album tajemné kapely z Říma. Temný rituální esoterický okultní black – doom metal. Velice hypnotický sound kapely umocňuje čistý (Elisabetta Marchetti) a hrubý (Serena Mastracco) ženský vokál. CD vychází v krásném digipackovém vydání s 12-ti str. bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
SOMNUS AETERNUS - Exulansis

SOMNUS AETERNUS - Exulansis

300 Kč
Druhé album brněnské doom metalové kapely. Krásné digipackové vydání s 12-ti str. bookletem. Limitovaná edice 300 ks, ručně číslováno. Kapela sama své druhé album charakterizuje slovy: „Naše pojetí doomu zasahuje do širokého teritoria zhruba mezi kapelami Ahab, Swallow the Sun, Arcturus, Opeth a Agalloch. Doom metal v našem pojetí je komplexní a tak trochu nevyzpytatelný. Druhé album "Exulansis" vydané v roce 2016 u Epidemie Records si bere inspiraci z post-metalu a black metalu, přičemž ale stojí pevně na doomových základech.“