Post metal / Post-rock

Zobrazit:
Řadit podle:
1000MODS ‎– Super Van Vacation

1000MODS ‎– Super Van Vacation

800 Kč
Psychedelický stoner rock z Řecka. Digipack. První vydání na Catch The Soap Productions. Raritní CD.
ACT NOIR - Automatisme Psychique

ACT NOIR - Automatisme Psychique

100 Kč
Velmi pěkný melancholický psychedelický trip rock / post rock. Itálie.
AFFORMANCE ‎– A Glimpse To The Days That Pass

AFFORMANCE ‎– A Glimpse To The Days That Pass

130 Kč
Experimentální post rock z Řecka.
ALTERNATIVE 4 - The Brink 2CD + DVD

ALTERNATIVE 4 - The Brink 2CD + DVD

450 Kč
Melancholický atmosférický post metal / ambient / post rock. Velká Británie. Alternative 4 is Duncan Patterson's (ex-Anathema, ex-Antimatter, Íon) latest brainchild. With the band name derived from the eponymous Anathema album from 1998, the musical and atmospheric direction of this band is given: a solid rock foundation enriched with painful piano and string arrangements, sometimes on the verge of ambient music, sometimes offering the big influence of the rather dark and abysmal side of Pink Floyd. - 2CD+DVD in digipak incl. bonus CD feat. 3 remixes and 7 live songs from Istanbul as well as a bonus DVD feat. two video clips and a live clip
ANTIMATTER - Leaving Eden

ANTIMATTER - Leaving Eden

320 Kč
Melancholický trip rock. Velká Británie.
ANTIMATTER - Lights Out

ANTIMATTER - Lights Out

320 Kč
Melancholický náladotvůrný trip rock. Velká Británie.
ANTIMATTER - Saviour

ANTIMATTER - Saviour

320 Kč
Melancholický trip rock. Velká Británie.
ARSTIDIR - Árstíðir

ARSTIDIR - Árstíðir

380 Kč
Krásná melancholická islandská hudba. Digipack. Originally released in 2009, ÁRSTÍÐIR's first album 'Árstíðir’ offers atmospheric, hauntingly beautiful songs that take elements of folk, rock, and classical music among other styles, which are arranged into new patterns that have invited comparison with RADIOHEAD, SIMON & GARFUNKEL, PENTANGLE, ÓLAFUR ARNALDS, and most of all SIGUR RÓS. The latter happens perhaps inevitably due to superficial similarities as ÁRSTÍÐIR often sing in their native Icelandic tongue and use acoustic instruments extensively.
ARSTIDIR - Hvel

ARSTIDIR - Hvel

380 Kč
Krásná křehká melancholická islandská hudba. Digipack. "Completely beautiful and utterly mesmerizing. Please try it for yourself." 9/10 (Nordic Music Review) Originally released in 2015, ÁRSTÍÐIR's third album 'Hvel' offers atmospheric, hauntingly beautiful songs that take elements of folk, rock, and classical music among other styles, which are arranged into new patterns that have invited comparison with RADIOHEAD, SIMON & GARFUNKEL, PENTANGLE, ÓLAFUR ARNALDS, and most of all SIGUR RÓS. The latter happens perhaps inevitably due to superficial similarities as ÁRSTÍÐIR often sing in their native Icelandic tongue and use acoustic instruments extensively.
ARSTIDIR - Nivalis

ARSTIDIR - Nivalis

380 Kč
Krásná melancholická islandská hudba. Digipack. With this brand new album, ÁRSTÍÐIR redefine their sound and take an evolutionary quantum leap that will catapult the eclectic Icelandic band from a highly praised phenomenon at the fringe straight to the centre of international attention. The Icelanders have never easily fit into any stylistic drawer and hence attracted a particular long list of attempts of a musical definition that ranges from indie rock via progressive rock, indie folk, chamber folk and pop, neo-classical to minimalism.
ARSTIDIR - Svefns Og Vöku Skil

ARSTIDIR - Svefns Og Vöku Skil

380 Kč
Krásná melancholická islandská hudba. Originally released in 2011, ÁRSTÍÐIR's second album ‘Svefns og vöku skil’ offers atmospheric, hauntingly beautiful songs that take elements of folk, rock, and classical music among other styles, which are arranged into new patterns that have invited comparison with RADIOHEAD, SIMON & GARFUNKEL, PENTANGLE, ÓLAFUR ARNALDS, and most of all SIGUR RÓS. The latter happens perhaps inevitably due to superficial similarities as ÁRSTÍÐIR often sing in their native Icelandic tongue and use acoustic instruments extensively. Number one in the Icelandic music charts.
COSMONAUTS DAY - Paths of the Restless

COSMONAUTS DAY - Paths of the Restless

100 Kč
Atmosférický post metal / sludge / post rock. Rusko.
DEMETRA SINE DIE - Council From Kaos

DEMETRA SINE DIE - Council From Kaos

100 Kč
Melancholický psychedelický dark rock metal. Itálie.
DROM - Tady bůh není!

DROM - Tady bůh není!

200 Kč
Nové album DROM k dostání také na CD.
DROM - Tady bůh není! LP

DROM - Tady bůh není! LP

400 Kč
2. vinylové album liberecké post-screamo / hardcore-metalové kapely. Konceptuální album inspirované příběhy z tábora Lety.
DYING PASSION - Black Threads

DYING PASSION - Black Threads

300 Kč
Osmé řadové album šumperské stálice přináší na ploše 50-ti minut 10 skladeb křehké náladotvůrné melancholické hudby s dominantním ženským vokálem. Každému z nás se už někdy stalo, že myslí na nějakou písničku, přehrává si ji v duši a najednou - ji někdo nahlas zpívá, až to s námi trhne překvapením. Nebo když člověk hledá slovo, kterým by vystihl myšlenku, která se mu právě zrodila v hlavě, a v tom ji řekne někdo úplně jiný, jakoby se napojil na naši mysl nějakým neviditelným datovým kabelem. Ať chceme nebo ne, jsme spojeni a propojeni. Nad celým tímto naším světem se nachází pavučina černých vláken, kterými běží naše myšlenky, pocity, bolest, radost i tužby úplně stejně, jako když do pavučiny skutečné vlétne moucha, spadne kapka vody, nebo se do ní opře vítr. Je černá nikoliv proto, že by snad ona barva měla vystihovat špatné, ale proto, že naše prostředky jak to popsat jsou velmi omezené. Stejně jako v případě temné hmoty, což je termín pro něco, co z té největší části tvoří náš...
DYING PASSION - Transient

DYING PASSION - Transient

300 Kč
Sedmé řadové album Dying Passion z roku 2013 s názvem Transient. Kapela tentokrát pojala celou desku koncepčně. Vypráví příběh o chtíči provázeném špatnými rozhodnutími, které vedou k bolesti a zatracení, příběh o zahozených šancích a dočasném uspokojení. Některé cesty už nevedou zpět a toto album je o tom, jaké to je vybrat si tu špatnou. Písně se nesou ve velmi emotivním přednesu, který deklamuje samotný příběh a nenechá vaši mysl klidnou.  Hudebně se jedná o precizní melancholickou hudbu s výrazným ženským vokálem. Lahůdka pro příznivce The Gathering, Anathema, Steven Wilson. CD vyšlo v krásném digipackovém vydání s 12-ti stránkovým bookletem a v limitované, ručně číslované edici 300 ks.
ELBE - Sudety

ELBE - Sudety

300 Kč
Kdesi uprostřed Jeseníků je místo, kde se v minulosti rozprostírala dnes již zaniklá vesnička Elba. Silná atmosféra linoucí se tímto místem inspirovala kytaristu a skladatele Stanislava Jelínka (Dying Passion) k hudebním hrátkám, jež později vyústily ve vznik projektu Elbe, který dnes spolu se Standou tvoří i Martin Spacosh Peřina (Sousedi, Between the Planets). Elbe je soundtrackem k tajemným scenériím Jesenicka a k jeho pohnuté historii. Hudebně se zde pracuje s vlivy postrocku, ambientu, shoegaze, psychedelie. Limitovaná edice 300 ks krásných ručně číslovaných digipacků.
EQUAL MINDS THEORY - s/t

EQUAL MINDS THEORY - s/t

100 Kč
Živelný post metal. Digipack. Rusko.
EXXASENS - Back to Earth

EXXASENS - Back to Earth

250 Kč
Hluboký zasněný vesmírný post-rock. Digipack. Španělsko.